ÇEVRE ve Şehircilik Bakanlığı desteği, Demirören Medya ve İstexpo Fuarcılık ortaklığı ile yurtdışında gayrimenkul fuarları düzenlenecek. Türk gayrimenkul sektörü temsilcilerinin yurtdışında yaşayan Türklerle buluşacağı Evim Türkiye Fuarı’nın ilki Almanya’nın Essen kentinde gerçekleşecek. 8-10 Şubat tarihleri arasında Messe Essen Fuar Merkezi’nde düzenlenecek fuarda onlarca firma yer alacak, binlerce ziyaretçi katılım gösterecek.

SICAK SATIŞ YAPILACAK

6 bin metrekare fuar alanında 3 gün sürecek fuarda sıcak satış yapılmasına da olanak sağlanacak. Gayrimenkul firmaları, bankalar ve gayrimenkul değerleme uzmanlarının yer aldığı fuarda birçok şehirden farklı gelir grubuna hitap eden projeler tanıtılacak. Fuara katılan ziyaretçiler proje maketlerini inceleme fırsatı bulurken, onlara özel ödeme şartlarından faydalanacak.

Demirören Medya, Çevre ve Şehircilik Bakanlığı desteği ve İSTexpo Fuarcılık ortaklığı ile gayrimenkul fuarları düzenleyecek. İlki 8-10 Şubat’ta Almanya’nın Essen kentinde gerçekleşecek Evim Türkiye Fuarı’nda, Türk gayrimenkul sektörü gurbetçi vatandaşlarla buluşacak. 3 gün sürecek fuara şimdiden onlarca gayrimenkul firması kayıt yaptırdı. Sıcak satışa ev sahipliği yapacak fuara binlerce ziyaretçi bekleniyor.Eklenme Tarihi: 16 Ocak 2019 Haberi Ekleyen: Mustafa YUMUŞAK